Торговоя марки
Вода "ECOBUTEL"- ТІЛЬКИ У СКЛІ !!! Всі ми помічали, що коли п’ємо воду безпосередньо з джерела вона набагато смачніше, ніж ця ж вода, але привезена додому. Це пояснюється тим, що природні властивості води швидко руйнуються, через вплив ряду факторів навколишнього середовища. Вода, яку ми видобуваємо, має дуже високі якісні характеристики (по своїй енергетиці прирівнюється до церковних вод), і тому, нашим першочерговим завданням було зберегти ці якості. Щоб вода, яка потрапила до Вас, володіла первозданними властивостями, іншими словами, щоб у Вас створювалося враження, що Ви п’єте воду безпосередньо з джерела. Саме з цієї причини, ми задіяли технологію TARAMA, яка рекомендована Міністерством охорони здоров’я України у поєднанні зі скляною тарою, і не помилилися, що й було підтверджено дослідженнями Українського інституту екології людини під керівництвом професора Курика М.В.
Полезно знать

Виявляється, все, що налито в пластикову тару, містить небезпечні для здоров’я хімічні речовини. Вчені з США, в ході досліджень, виявили наявність бісфенолу А в сечі 95% людей, які брали участь в експерименті, під час якого було підтверджено, що бутильована вода містить цей токсин. Бісфенол А широко використовують при створенні полімерів, з яких виробляють ПЕТ – пляшки, і ця речовина дійсно переходить у воду, яка в цій тарі зберігається. Доведено, що бісфенол А – це високотоксична речовина, яка викликає в організмі: онкологічні захворювання, затримку розвитку мозку, цукровий діабет, ожиріння, серцево-судинні захворювання. Особливо небезпечно ця речовина для вагітних жінок і дітей. Найдорожча вода в пластиковій тарі – втрачає свою цінність. Вихід один – віддавайте перевагу скляній тарі !!! Кращою тари для води, ніж скло, ще не придумали. Скло хімічно інертне, і вода не вступає в реакцію з його компонентами. Скло, на відміну від пластику, не потребує перевірки на якість. Екологічно чистий продукт повинен зберігатися в екологічно чистій тарі!!!

Происхождение

Вода свердловини № 1-РЕ, що розташована за адресою: 82432, Львівська обл., Стрийський р-н, с.Голобутів,

Общая минерализация: 27 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

Завод з виробництва води, розташований біля підніжжя Карпат, який був побудований ще за часів Австро-Угорської імперії. У виробництві води Ecobutel застосовуються новітні дорогі технології TARAMA Pi-water, Південна Корея (www.pi-voda.biz), які дозволяють стабілізувати природні та смакові властивості води без застосування усіляких консервантів.

Акции