Торговоя марки
ЖИВА ВОДА “Іосафатова долина” добувається із природного джерела неподалік села Голинчинці Шаргородського району Вінницької області. Вона не проходить штучну очистку, а отже потрапляє до Вашого столу зберігаючи свою первинну структуру та природний мінеральний склад. Саме тому є всі підстави вважати її ЖИВОЮ. У цьому й полягає її основна цінність та відмінність серед інших. Регулярне споживання живої води «Іосафатова долина» забезпечить Вашому організму усі необхідні мікроелементи та мінерали, покращить роботу травневої системи, а також надасть енергії та сил на кожен день!
Полезно знать

Купуючи воду «Іосафатова долина» Ви робите свій благодійний внесок у будівництво монастиря на території Іосафатової долини (село Голинчинці Шаргородського району Вінницької області).

Происхождение

Іосафатова долина із цілющим джерелом знаходиться в 6 км від села Голинчинці (Шаргородський р-н., Вінницька обл.) та входить до числа святинь Української православної церкви. За переказом 15 серпня 1923 року тут було явління Божої Матері з Немовлям на руках. Свідками цього чуда стали пастух Яків та його онучка Харитя. Коли пастух пішов до джерела напитись води, перед його очима предстала Богородиця. Зі словами «Хрести ставте, Христа славте!» вона вознеслась на небо. Слава про це чудо враз розлетілася по всій країні та далеко за її межі. З того часу долину називають долиною хрестів і розповідають про численні зцілення дякуючи цілющій воді у джерелах долини.

Общая минерализация: 320,0 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

Добыча, производство и методы очистки воды

Акции