Торговоя марки
Вода питна мінеральна природна столова артезіанська вищої категорії. ДСТУ Доноситься споживачеві в природному, первозданному вигляді. Склад ідеально збалансований для щоденного споживання і підтримки здорового способу життя. Походить з західної ділянки Світловодського родовища. Видобувається з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду, унікальний збалансований склад і властивості води формувалися більше мільярда років, захищена 40-метровим гранітним шаром. Вода здійснює оздоровчий вплив на організм - сприяє сечоутворенню, стимулює екскрецію сечі , активує жовчоутворювальну функцію печінки. Природно збагачена киснем. Залишає накип. НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів.
Полезно знать

ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ПРИРОДНІ ВОДИ» Компанія позиціонується на видобутку тільки натуральних природних вод, для щоденного системного вживання людиною з користю для здоров'я. Для цього компанія має підприємства, які видобувають натуральні води саме з тих глибин, які за своїм природним складом не перенасичують воду мінералами, більше, ніж це необхідно на кожен день людині, і яких буде достатньо, щоб підтримувати свій організм в збалансованому стані, не думаючи про вживання додаткових харчових добавок, крім води і їжі.

Происхождение

Компанія «Українські Природні Води» - займається пошуком, власним видобутком і доставкою артезіанських питних вод виключно натурального походження для щоденного споживання з користю для здоров’я. Вперше, про корисність і якість пропонованих натуральних питних вод для щоденного вживання стало відомо у 80-х роках, коли з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду західної ділянки Світловодського родовища, з під захисту 40-метрового гранітного шару, була видобута і досліджена вода, унікальний збалансований склад і властивості якої формувалися більше мільярда років. Інша натуральна вода була видобута з екологічно чистих заповідних місць урочища «Тростянка», ізольованих та захищених від зовнішніх впливів та промислових факторів. З 2011 року такі води досліджуються і об’єднуються під загальною тм «Українська Природна».

Общая минерализация: 1 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

В усьому Світі, натуральні питні води, завдяки своїм природним властивостям і корисності коштують у рази більше, ніж всі інші види питних вод. Природними питними вважаються ті води, які розливаються для споживання не далі 50 метрів від місця видобутку, без суттєвої зміни, при добичі, свого природного складу. Дозвіл на споживання такої води надається тільки тоді коли визначається категорія питної води, в залежності від спектра присутніх в ній і необхідних на кожен день людині корисних елементів і речовин, необхідних для підтримання організму в здоровому стані і це за умови відсутності у такій воді жодної частки шкідливих речовин і стабільності всіх якісних показників у часі. Тому кількість таких джерел, з водою яка має статус «Природна», досить невелика і обмежена. Саме завдяки великому спектру необхідних, корисних, розчинених в природному стані воді елементів, була визначена висока якість нашої води і відповідність її Державному Стандарту України з внесенням до реєстру - як натуральні питні води вищої категорії, для щоденного вживання.

Акции

При первом заказе бутыль воды за 150 грн в подарок!

Вода "УКРАЇНСЬКА ПРИРОДНА" в городах:

Кременчуг

Украинские Природные Воды

Цена    60 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 1 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 290 грн.

Светловодск

Украинские Природные Воды

Цена    60 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 1 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 290 грн.