Торговельна марка
Пропонуємо доставку питної артезіанської води ТМ "РОЗЕНА" до Вас додому та в офіс. Ціни: 1 бут- 48,00 грн/бут 2-3 бут- 42,00 грн/бут від 4-х бут - 36,00 грн/бут Доставка води відбувається на наступний робочий день з дати замовлення за графіком: пн-пт 10:00 - 20:00 сб 10:00 - 16:00 Доставляємо воду до Вас на поверх до дверей у зручний для Вас час! Чому саме Артезіанська питна вода "РОЗЕНА"? Наші переваги: ☑️Не залишає накипу в чайнику ☑️Покращує смак улюбленого чаю та кави ☑️Рекомендується людям, що займаються спортом ☑️Можна пити навіть у сирому вигляді ☑️Використовується для приготування їжі ☑️Ідеально підходить для приготування дитячого харчування ☑️ Є екологічно чистим продуктом гарантованої якості.
Користо знати

1. Вода питна, з оптимальним вмістом мінеральних речовин, природна, негазована, без консервантів, без введених будь-яких мікро та макроелементів. 2. Вода зберігається у ємностях, які мають висновок санепідемстанції на можливість її використання для харчових продуктів. Ємності періодично обеззаражуються та миються у відповідності до затвердженого графіку. 3. Термін перебування води у ємностях – менше 24 год. Термін перебування води в автоцистерні при транспортування не перевищує 6 год.

Походження

МІСЦЕ ВОДОЗАБОРУ Артезіанська питна вода «РОЗЕНА» видобувається з свердловини глибиною 53 метри в екологічно-чистому районі Яворівщини (смт. Шкло) Миття та обробка ємностей відбувається регулярно, згідно графіку, з використанням екологічно чистого засобу, призначеного для харчового виробництва. Вода проходить постійне тестування і відповідає існуючим стандартам якості ТУ У 41.0-37122791-001:2011.

Загальна мінералізація: . мг/л
Хімічний елемент Склад Норма (відхилення від норми)
    Хімічний склад не вказано
Видобуток, виробницство та методи очистки води

Акції

Приведи друга і отримай подарунок! Умови: 1. Порекомендуй воду "РОЗЕНА" 2. Друг оформляє замовлення та вказує, за чиєю рекомендацією звернувся 3. Кожен з Вас отримає по 1 бутлю якісної води у подарунок! *Під подарунком мається на увазі придбання 1 бутля води ТМ «РОЗЕНА» за 1,00 грн. без урахування вартості тари під заставу

Вода "РОЗЕНА " в містах:

Львів

ТМ "РОЗЕНА"

Ціна    36,00 грн. (18,9 л)

Мінімальне замовлення – 1 бут.

Заставна вартість бутля – 140 грн.