Торговоя марки
"Артезіанська вода" - перша в Малині компанія, яка здійснює доставку питної води, що видобувається з артезіанської свердловини глибиною 109 м. "Артезіанська вода" пройшла санітарно-мікробіологічне дослідження та санітарно-епідеміологічну експертизу (наявні підтверджуючі документи), з урахуванням всіх стандартів санітарно - епідеміологічної служби України та в відповідності з вимогами "ДСанПіН 2.2.4-171–10". На відміну від ґрунтових вод у "Артезіанській воді" відсутні бактерії та віруси, тому що при її виготовленні використовується повністю автоматизована система добування, очищення та безконтактний розлив. Це робить її абсолютно безпечною для вживання усіма верствами населення.
Полезно знать

Очищена та підготовлена вода якнайкраще підходить для забезпечення потреб населення у воді, оскільки позитивно впливає на здоров’я та самопочуття завдяки збалансованому складу та відсутності шкідливих компонентів. На відміну від ґрунтових вод у Артезіанській воді відсутні бактерії та віруси, тому що при її виготовленні використовується повністю автоматизована система добування, очищення та безконтактний розлив. Це робить її абсолютно безпечною для вживання дітьми дошкільного та шкільного віку. Вода пройшла санітарно-мікробіологічне дослідження та санітарно-епідеміологічну експертизу (наявні підтверджуючі документи), з урахуванням всіх стандартів санітарно - епідеміологічної служби України та в відповідності з вимогами «ДСанПіН 2.2.4-171–10».

Происхождение

Постачання "Артезіанської води" почалося навесні 2020 року. Вода видобувається з артезіанської свердловини глибиною 109 м. Офіс компанії розташований у м. Малин (Коростенський р-н, Житомирська обл.) за адресою вул. Грушевського, 12.

Общая минерализация: 350 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

"Артезіанська вода" видобувається зі свердловини глибиною 109 м, яка розташована у селі Осиково (Бердичівський р-н, Житомирська обл.). При її виготовленні використовується повністю автоматизована система добування, очищення та безконтактний розлив із застосуванням обладнання ТМ Arista.

Акции

Замовляй "Артезіанську воду" - отримай помпу у подарунок! Тільки з 14 по 30 квітня 2021 року при замовленні* від 2-х бутлів "Артезіанської води" наші нові клієнти гарантовано отримають подарунок – механічну помпу! Більш того, окрім подарунка ми безкоштовно та швидко доставимо замовлення додому або офісу. Чому ми радимо "Артезіанську воду"? Тому що очищена та підготовлена "Артезіанська вода" позитивно впливає на здоров’я та самопочуття людини завдяки збалансованому складу та відсутності шкідливих компонентів. У "Артезіанській воді", яка видобувається зі свердловини глибиною 109 м, відсутні бактерії та віруси, тому що при її виготовленні використовується повністю автоматизована система добування, очищення та безконтактний розлив. Зробіть замовлення прямо зараз за тел. (063) 032-56-57, (04133) 5-24-62 та користуйтеся чистою питною водою! *за умови внесення завдаткової вартості бутлів.

Вода ""Артезианская вода"" в городах:

Малин

"Замок Володарів"

Цена    60 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 2 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 130 грн.