Торговоя марки
ТМ "Бон Буассон" з повагою і увагою ставиться до своїх клієнтів, покращуючи сервіс доставки води щодня. Доставка води Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг у вихідні та вечірній час - це лояльне ставлення до своїх клієнтів від ТМ "Бон Буассон". Доставка природної мінеральної води в Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривий Ріг від ТМ "Бон Буассон". Чиста вода - це не розкіш, а необхідність в сучасному світі.
Полезно знать

ПрАТ "Новомосковський завод мінводи" - це сучасне підприємство з виробництва природної мінеральної столої води БонБуассон. Вода видобувається з свердловини, розташованої в екологічно чистому районі. Завод розпочав свою виробничу діяльність ще у 1961р. На сьогоднішній день встановлено високоякісне імпортне обладнання, яке відповідає всім вимогам європейських стандартів ISO 22000. На заводі виробляється як газована, так і негазована та слабогазована мінеральна вода, безалкогольні напої на її основі в ємностях від 0,500 літрів до 20 літрів. Вся продукція заводу проходить щорічну сертифікацію якості в Українському НДІ медичної реабілітації та курортології, яким підтверджується відповідність фізико-хімічних та санітарно-мікробіологічних показників води, з подальшим плановим контролем Дніпростандартметрології."

Происхождение

Родовище води ТМ "Бон Буассон" Територія, де знаходиться родовище води, ще в 40-50 роки ХХ століття названа як «Лікувальна місцевість «Солоний Лиман» на Дніпропетровщині». Підставою для цього є поклади лікувальних грязей озера «Солоний Лиман» та цілий ряд лікувальних підземних вод різних типів. Сосновий ліс створює навколо родовища особливий мікроклімат, завдяки якому мінеральній воді притаманні природна чистота і чудовий смак. Сучасне обладнання, цілковита автоматизація процесів на підприємстві, безперервний контроль якості виробництва дозволяє виконувати усі санітарні норми і вимоги. Одеський інститут курортології протягом тривалого періоду часу веде спостереження за хімічним складом мінеральної води. Режимні спостереження за складом підземних вод вказують на його стабільність протягом тривалого періоду експлуатації свердловини.

Общая минерализация: 200 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

ПЕРЕВАГИ ВОДИ БОН БУАССОН ВОДА ПОХОДИТЬ З ВОДОНОСНОГО ГОРИЗОНТУ, ЯКИЙ БУВ СФОРМОВАНИЙ У ПАЛЕОГЕННИЙ ПЕРІОД, ЩО ПОЧАВСЯ 66 МЛН. РОКІВ ТОМУ ВИДОБУВАЄТЬСЯ У КУРОРТНІЙ ЗОНІ ТА РОЗЛИВАЄТЬСЯ У ПРИРОДНОМУ СТАНІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У МІСЦІ ВИДОБУДКУ ВОДА МАЄ НЕЗМІННИЙ СКЛАД ТА ЯКІСТЬ НА ПРОТЯЗІ 50 РОКІВ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОМУ РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ ОПТИМАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ СКЛАД ВОДИ БЕЗ НАДЛИШКОВИХ МІНЕРАЛІВ РОБИТЬ ЇЇ ІДЕАЛЬНОЮ ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВЖИВАННЯ ВОДА СТИМУЛЮЄ ОБМІННІ ПРОЦЕСИ ОРГАНІЗМУ ТА Є ВАШИМ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Акции

Для новых клиентов при заказе от 2-х бутылей воды (с залогом за тару) - электропомпа для воды за 99 грн.

Вода "Бон Буассон" в городах:

Васильевка

АкваМир

Цена    65 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 1 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 198 грн.

Мелитополь

Бювет

Цена    65 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 1 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 198 грн.