Торговоя марки
Компанія «Чиста вода» заснована 21 січня 1998 року. Філіал "Чистої води" в Луцьку заснований в 2001 році. Протягом цього часу на ринку бутильованої питної води фірма набула досвіду роботи та завоювала авторитет серед установ та організацій нашого міста. Зараз нашими послугами користуються понад 500 фірм Луцька та його околиць. Серед наших клієнтів фізичні адреси (жителі міста, які беруть воду додому ) , банки, страхові компанії, бізнес-центри, виробничі підприємства, салони краси, магазини, учбові заклади. «Чиста вода» витримали жорстку конкуренцію на ринку доставки бутильованої питної води та продовжує залишатися одним з його лідерів. Ми щиро дбаємо про здоров’я та комфорт наших клієнтів, стараємося забезпечити Вас та Вашу родину якісною питною водою. Наш досвід, професіоналізм, сучасні технології, належне обслуговування та, безперечно, висока якість природної артезіанської води гарантують міцне здоров’я Вам та Вашій родині.
Полезно знать

Не містить шкідливих елементів та сполук, не залишає нальоту та осаду, продовжить життя Вашої побутової техніки, екологічно чиста та безпечна, що підтверджено сертифікатами якості.

Происхождение

Общая минерализация: 1 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

Вже на протязі 18 років ми пропонуємо продаж та доставку питної артезіанської столової води «Кришталь» в екологічно безпечних бутлях 18,9 л . Вода видобувається через артезіанську свердловину із підземного карстового озера на глибині понад 250м в с. Угринів Львівської обл.Сокальського р-н. (Завод «Мінерал»). В процесі розливу вода проходить доочищення від надлишкових солей, на сучасному обладнанні, яке відповідає найвищим світовим стандартам та прийнятим в Україні нормам. Якість води підтверджується документами: сертифікатами якості та технічними умовами. Воду питну столову «Кришталь» вживають жителі м. Львова, м. Володимир-волинського, м. Нововолинська, м. Києва та м. Луцька. Столова питна вода «Кришталь» містить в собі усі потрібні елементи й сполуки, потрібні організму людини. Вона низькомінералізована, тому підходить по своєму вмісту усім людям, а також людям, які мають пісок та камені у нирках та у жовчному міхурі. Вода питна «Кришталь» сприяє безболісному виведенню піску та каменів із організму людини. Якщо вживати її постійно, людина взагалі уникатиме проблем із нирками, а також уникатиме й ряду інших захворювань: серцево-судинних , захворювань шлунково-кишечного тракту, та ін. ). Оптимальний вміст кальцію в нашій воді сприяє засвоєнню його в організмі людини. Увага : надмірна кількість кальцію у воді сприяє виведенню кальцію із організму людини!

Акции

Вода "Чиста Вода" в городах:

Луцк

"Чиста Вода"

Цена    45 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 1 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 150 грн.