Торговоя марки
Пропонуємо доставку питної води вищої категорії ТМ «Питна Вода» в ассортименті: "Мінеральний баланс", "Ph баланс", "Кремнієва", "Структурована тала". Перед розливом в тару вода проходить 12 ступенів очистки та насичується мінералами. Детальна інформація за телефоном 067-885-30-30 або на сайті https://organic-water.com.ua/ Доставку здійснюємо в по лівому березі Києва - Дарницькому, Дніпровському та Деснянському районах на масиви Позняки, Осокорки. Харківський, Березняки, Воскресінка, Троєщина та інші.
Полезно знать

ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНА: 1. РОЗЛИВ - Для розливу води ми використовуємо обладнання фірми Organic, лідера на ринку! 2. ЗАХИСТ ВІД БАКТЕРІЙ - Ми захищаємо воду від бактерій та шкідливих мікроогранізмов. Проводимо обробку води з використанням ультрафіолетової лампи. 3. ОБРОБКА - Перед кожним розливом, бутлі проходять дезінфенкцію на мийці тари. 4. БЕЗ ХІМІЇ - Застосування сучасних технологій виробництва, дозволяє очищати і зберігати воду без шкідливих методів хімічного очищення.

Происхождение

Вода «Мінеральний баланс» Вода зі збалансованим сольовим складом. Не утворює накіпу при кип'ятінні, при цьому насичена природними мінералами. Використовується для приготування перших і других страв , та щоденних питних цілей (соків, напоїв, кави та чаю). Корисна для купання немовлят, а також для людей, які мають проблеми з нирками. “Кремнієва вода” Вода оброблена кремнієм, який є потужним активатором води і володіє значними бактерицидними властивостями. Використовується для пиття в профілактичних цілях в невеликих кількостях. Корисна для зовнішнього застосування: умивання, примочки, догляд за шкірою, миття волосся. “Баланс pH” Вода обробляється природним матеріалом “Кальцит”. Здійснюється насичення іонами кальцію і збільшується водневий показник води – pH. Вода корисна для спортсменів (для людей, які ведуть активний спосіб життя) та людей похилого віку. “Тала структурована вода” Пристрій Grander здійснює пожвавлення води - відновлення ії природної структури. Це аналог талої води з гірських джерел. “Структурована тала” або “Дитяча вода ”дуже корисна для малюків та дорослих.

Общая минерализация: 150 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

Акции

"РАЗОМ ВИГІДНІШЕ" При першому замовленні води нові клієнти можуть придбати 2 бутлі води "Тала структурована" та помпу лише за 149 грн. (При доставці води в своїх бутлях, ми приймаємо обмінну тару інших компаній. Заставна вартість бутля складає 135 грн.) "2 БУТЛІ ВОДИ ЗА ЦІНОЮ ОДНОГО" При першому замовленні води нові клієнти отримують 2 бутлі води "Тала структурована" лише за 70 грн.

Вода "Питна Вода Organic" в городах:

Киев

Питна Вода Organic

Цена    60 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 2 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 135 грн.