Торговельна марка

Завод «Оскар» — потужне інноваційне підприємство з європейським обладнанням та сучасною системою контролю якості. Продукція заводу та система якості отримала найвищу оцінку авторитетної сертифікаційної компанії DQS-UL. Контроль якості «Моршинської» відповідає вимогам міжнародних стандартів: ISO 9001, ISO 22000 та FSSC 22000.

Користо знати

Вартість одного бутля "Моршинська" 18,9л - 150 грн з ПДВ. Окремо при першій поставці клієнт сплачує заставну вартість тари. Основні правила зберіганняя води: - Відсутність попадання прямих сонячних променів; - Дотримання температурного режиму зберігання води (від 5 C до 20 С); - Дотримання строку придатності до споживання, який складає 3 місяці.

Походження

. Моршинське родовище одне з небагатьох у світі родовищ чистої природної води, що має ідеально збалансований для людини мінеральний склад. Природна мінеральна вода Моршинська походить з екологічно чистого регіону Прикарпаття. Моршинська долина, розташована на східному схилі Карпатського хребта і оточена з усіх боків лісами, належить до територій Карпатського заповідника. Тут ніколи не було великих підприємств, що могли б негативно вплинути на екологічну ситуацію довкола. А в Моршині немає навіть АЗС, тому мандрівники мають заздалегідь попіклуватися про пальне для своєї автівки.

Загальна мінералізація: 0,1-0,4 мг/л
Хімічний елемент Склад Норма (відхилення від норми)
    Хімічний склад не вказано
Видобуток, виробницство та методи очистки води

Вода з родовища потрапляє в пляшку, зустрічаючи на своєму шляху лише механічні фільтри. Ось чому «Моршинська» зберігає свою природну формулу, Природна мінеральна вода карпатського походження, лідер ринку мінеральних вод України.Вода з Моршинського родовища потрапляє в пляшку за 7 хвилин, зустрічаючи на своєму шляху лише механічні фільтри. В процесі розливу Моршинської не відбувається жодних змін хімічного складу та фізичної структури води. Новітні технології Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» дають змогу розливати воду в пляшки, не руйнуючи її унікального складу. Ось чому Моршинська залишається такою, як її задумала природа. Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» почав працювати у 1995 році. А в 2007 році було відкрито новий, найпотужніший в Україні, виробничий комплекс. Тут працюють три швидкісні лінії, з яких щодоби сходить 900 тис. л Моршинської! Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство з сучасним обладнанням та системами контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» процес контролю на всіх єтапах виробництва У 1995 році унікальну мінеральну столову воду з Моршинського джерела почав розливати в пляшки Моршинський завод мінеральних вод «Оскар». В червні 2007 року відкрито новий найпотужніший в Україні виробничій комплекс заводу «Оскар» На новому заводі вільно розмістилися три швидкісні виробничі лінії, які дають змогу щодоби розливати близько 900 тис. л Моршинської, а значить – напоїти чистою водою мешканців цілого міста-мільйонника! Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство, обладнане сучасним устаткуванням. Тут ефективно працюють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води. Головна особливість виробництва полягає в тому, що в процесі розливу Моршинської не відбувається жодних змін хімічного складу та фізичної структури води. Власне, первинна формула Моршинської не потребує змін, оскільки вода в джерелі має первозданну чистоту і збалансований мінеральний склад. Вода з родовища потрапляє в пляшку за 7 хвилин, зустрічаючи на своєму шляху лише механічні фільтри. Ось чому Моршинської зберігає свою природну формулу. Новітні технології, що їх використовує МЗМВ «Оскар», дають змогу, не руйнуючи унікального складу, розливати воду в пляшки і доносити корисні властивості моршинських джерел до споживачів.

Акції

Вода "Моршинская" в містах:

Василівка

IDS Aqua Service

Ціна    162 грн. (18,9 л)

Мінімальне замовлення – 1 бут.

Заставна вартість бутля – 198 грн.

Мелітополь

IDS Aqua Service

Ціна    162 грн. (18,9 л)

Мінімальне замовлення – 1 бут.

Заставна вартість бутля – 198 грн.

Бердянськ

IDS Aqua Service

Ціна    162 грн. (18,9 л)

Мінімальне замовлення – 1 бут.

Заставна вартість бутля – 198 грн.