Торговельна марка
Світловодська, тм «Українська Природна» Вода мінеральна природна столова питна артезіанська пом’якшена Натуральна пом’якшена вода, дуже зручна і корисна в застосуванні, майже не залишає накипу при приготуванні чаю, кави, їжі та має переваги перед очищеними водами, тому що має весь природний склад корисних елементів і зменшену кількість солей кальцію і магнію, які прибираються фільтрами з натуральних матеріалів. Природно збагачена киснем. Майже не залишає накипу. НЕ МІСТИТЬ добавок і консервантів. Призначена дітям та дорослим для постійного щоденного вживання у сирому вигляді і приготування Бірюзово-Червона етикетка, червона пробка, захист від підроблення.
Користо знати

Компанія «Українські Природні Води» позиціонується на власному видобутку тільки натуральних природних вод для щоденного системного вживання людиною з користю для здоров'я. Для цього компанія має підприємства, які видобувають натуральні води саме з тих глибин, які своїм природним складом не перенасичують воду мінералами більше ніж це необхідно кожен день людині і яких буде достатньо, щоб підтримувати свій організм в збалансованому стані, не думаючи про вживання додаткових харчових добавок крім води і їжі. Не має потреби щоденно думати про корисний склад води - це робимо ми. Натуральна корисна вода потрібна всім, незалежно від віку.

Походження

Походить з західної ділянки Світловодського родовища, захищена 40-метровим гранітним шаром. Видобувається з історичних скельних підземних глибин докембрийского періоду, унікальний збалансований склад і властивості води формувалися більше мільярда років. Ці підземні води класифікуються як слабко-маломінералізовані сульфатно-гідрокарбонатні магнієво-натрієво-кальцієві, натрієво-кальцієві без специфічних компонентів та властивостей, нейтральні-слабколужні, холодні.

Загальна мінералізація: 150 мг/л
Хімічний елемент Склад Норма (відхилення від норми)
    Хімічний склад не вказано
Видобуток, виробницство та методи очистки води

Акції

Вода "Українська Природна пом'якшена" в містах: