Торговельна марка
Абсолютно чиста і без домішок, консервантів і інших шкідливих речовин, з тими, що необхідними, що підтверджують це сертифікатами. Підходить для вживання в сирому вигляді, для приготування чаю, кави і їжі, а також для створення цілющих настоянок, фитобальзамов і тому подібне.
Користо знати

Видобувається в самому серці України, неподалік від відомого заповідника в Конча-Заспі, питна вода під торговою маркою «Вінницька» відрізняється своєю чистотою збалансованим складом. Але це - не єдині переваги її вибору. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наша доставка води по Вінниці, завоювала сервісом - одним з кращих на ринку! Надійність поставок в найстисліші терміни - ми цінуємо вашу довіру і в точності дотримуємося всіх домовленостей. Можливість придбати помпи на бутілі, кулери та диспенсери під них, а такоже одноразовий посуд для води Завдяки цьому робота з нашою компанією, стає для Вас комфортною та зручною і це можуть підтвердити сотні наших клієнтів, і ви можете переконатися в цьому особисто в любий зручний для Вас час.

Походження

Вода добувається зі свердловини глибиною 180 м., що відповідає Юрському періоду, в самому серці України, недалеко від знаменитого заповідника Конча-Заспа - р. Українка, Київська обл.

Загальна мінералізація: 0 мг/л
Хімічний елемент Склад Норма (відхилення від норми)
    Хімічний склад не вказано
Видобуток, виробницство та методи очистки води

Питна вода, під торговою маркою "Вінницька" відрізняється своєю чистотою і збалансованим складом, що гарантує її природну чистоту без шкідливих домішок. Процес фільтрації води відбувається на сучасному устаткуванні. У нашої води оптимальний сольовий склад і рівень кислотності pH 6,0, за рахунок чого вона не лише корисна, але і має м'який приємний смак.

Акції

Акція! При першому замовленні 2 (двох) бутлів, другий отримуєте безкоштовно

Вода "Вінницька" в містах: