Торговоя марки
Доставка води в бутилях ємністю 18.9л. Населені пункти, в які доставляємо воду : м.Коростишів с. Мамрин Термін доставки: м. Коростишів відбувається протягом  години.  с.Мамрин  в день замовлення, за умови замовлення до 14:00. Замовення отримані після 14:00 доставляються на наступний день. Години доставки 09:00 до 19:00. Ціна - 44 гривні за бутиль води або можна придбати води на розлив у нашому магазині за адресою : Коростишів, вулиця Героїв Небесної Сотні 56, магазин Чиста Вода. Також у нас можна зробити безкоштовний аналіз загальної мінералізації води. Замовлення можна зробити на сайті https://one-water.shop/
Полезно знать

Термін доставки: м. Коростишів відбувається протягом години. с.Мамрин в день замовлення, за умови замовлення до 14:00. Замовення отримані після 14:00 доставляються на наступний день. Також у нас можна зробити безкоштовний аналіз загальної мінералізації води. Пропонуємо очищену питну воду на розлив в Коростишеві у тару споживача або тару можна придбати у нас. Вода проходить 9 ступенів очищення, що гарантує якість води відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ НОРМИ І ПРАВИЛА ДСанПіН 2.2.4-171-10. «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» .

Происхождение

Общая минерализация: 100 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
    Химический состав не указан...
Добыча, производство и методы очистки воды

Наша вода проходить декілька ступенів фільтрації, серед яких : механічна, видалення надлишку заліза, марганцю, хлору, органічних сполук, аміаку, нітратів та нітритів. Покращується смак води, зменшується жорсткість. Знезараження води відбувається за допомогою ультрафіолету.

Акции

Вода "Чиста Вода Коростишів" в городах:

Коростышев

One Water shop

Цена    44 грн. (18,9 л)

Минимальный заказ – 1 бут.

Залоговая стоимость бутыли – 160 грн.