Торговельна марка
Доставка води в бутилях ємністю 18.9л. Населені пункти, в які доставляємо воду : м.Коростишів с. Мамрин Термін доставки: м. Коростишів відбувається протягом  години.  с.Мамрин  в день замовлення, за умови замовлення до 14:00. Замовення отримані після 14:00 доставляються на наступний день. Години доставки 09:00 до 19:00. Ціна - 44 гривні за бутиль води або можна придбати води на розлив у нашому магазині за адресою : Коростишів, вулиця Героїв Небесної Сотні 56, магазин Чиста Вода. Також у нас можна зробити безкоштовний аналіз загальної мінералізації води. Замовлення можна зробити на сайті https://one-water.shop/
Користо знати

Термін доставки: м. Коростишів відбувається протягом години. с.Мамрин в день замовлення, за умови замовлення до 14:00. Замовення отримані після 14:00 доставляються на наступний день. Також у нас можна зробити безкоштовний аналіз загальної мінералізації води. Пропонуємо очищену питну воду на розлив в Коростишеві у тару споживача або тару можна придбати у нас. Вода проходить 9 ступенів очищення, що гарантує якість води відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ НОРМИ І ПРАВИЛА ДСанПіН 2.2.4-171-10. «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» .

Походження

Загальна мінералізація: 100 мг/л
Хімічний елемент Склад Норма (відхилення від норми)
    Хімічний склад не вказано
Видобуток, виробницство та методи очистки води

Наша вода проходить декілька ступенів фільтрації, серед яких : механічна, видалення надлишку заліза, марганцю, хлору, органічних сполук, аміаку, нітратів та нітритів. Покращується смак води, зменшується жорсткість. Знезараження води відбувається за допомогою ультрафіолету.

Акції

Вода "Чиста Вода Коростишів" в містах:

Коростишів

One Water shop

Ціна    44 грн. (18,9 л)

Мінімальне замовлення – 1 бут.

Заставна вартість бутля – 160 грн.