Торговоя марки

Ми спеціалізуємося на виробництві, доставці питної води додому і в офіс, продажу кулерів та майна водного споживання з досвідом 10 років на ринку. На сьогоднішній день ми з гордістю можемо стверджувати, що являємося найкращими гравцями цього ринку серед локальних виробників за критеріями якості та сервісу.

Полезно знать

ТМ «АКВАДЕЛЬФИЯ» отвечает всем европейским требованиям и стандартам по качеству и санитарным общепризнанным меркам питьевой воды, непосредственно благодаря чему обладает уникальным вкусом и чистотой и имеет в себе неповторимые лечебные свойства. При постоянном приеме питьевой воды ТМ «АКВАДЕЛЬФИЯ», вы почувствуете, как очищается ваш организм и приметно улучшается единое здоровье. Мы на протяжении долгого времени трудимся на рынке, осуществляя доставку воду клиентам. Вам предоставляется возможность заказать воду в офис, кулеры для воды и водяные помпы.

Происхождение

Протягом 2020 року нами проведено масштабну модернізацію виробництва та, як результат, ми маємо найкращі показники якості води серед виробників питної води у області, що підтверджуються відповідними сертифікатами. Вода Aquadelfia видобувається з глибини 96 м в районі с. Сінгури, Житомирського району. Ми пропонуємо високоякісну технологію очищення питної води, що відповідає європейським стандартам якості. За допомогою інноваційних новітніх технологій вода проходить 7 ступенів очистки: ● Механічний фільтр очищає воду від піску і дрібних домішок; ● Блок пом'якшення, який видаляє з води солі жорсткості; ● Активоване вугілля - природний абсорбент, який поглинає органічні сполуки, розчинені гази, покращує колір і смак води; ● Ультрафіолет - могутній природній стерилізатор, який видаляє з води мікроби і бактерії; ● «Тонкий фільтр» для видалення з води домішок більше 5 мікрон; ● Система зворотного осмосу - продавлювання води під високим тиском через напівпроникну мембрану для видалення з води розчинених речовин органіки, колоїдних частинок і бактерій, гарантує чистоту і безпеку води; ● Стерилізація очищеної води на системі озонового знезараження. В результаті озонової обробки, залишковий вміст озону в воді становить 0,2-0,3 мг / л, що відповідає вимогам ТУ У 15.9-31751545-001-2002 «Вода питна. Гігієнічні вимоги і контроль за якістю». Система в автоматичному режимі дозволяє періодично проводити стерилізацію води в накопичувальній ємності. Це на 100% гарантує бактеріологічну безпеку води.

Общая минерализация: 5 мг/л
Химический элемент Содержание Норма (отклонения от нормы)
  • Водные ионы (PH) От 6 до 8
  • Сухой остаток (Сухой оста) От 0 до 1000
  • Общая жесткость () От 0 до 7
  • Общая щелочность () От 0 до 6
Добыча, производство и методы очистки воды

За допомогою іноваційно-новітніх технологій вода проходить 7 ступенів доочищення: - Механічний фільтр, що очищує воду від піску та дрібних домішок; - Блок пом’якшення, що видаляє з води солі жорсткості; - Активоване вугілля – природній абсорбент, що поглинає органічні сполуки, розчинені гази, покращує колір та смак води; - Ультрафіолет – потужній природній стерилізатор, який видаляє з води мікроби та бактерії; - «тонкий фільтр» для видалення з води домішок більше 5 мікрон; - Система зворотнього осмосу – продавлювання води під високим тиском через напівпроникну мембрану для видалення з води розчинених речовин органіки, колоїдних часток та бактерій, що гарантує чистоту та безпеку води; - стерилізація очищеної води на системі озонового знезараження. В результаті озонової обробки, залишковий вміст озону в воді становить 0,2-0,3 мг/л, що відповідає вимогам ТУ У 15.9-31751545-001-2002 «Вода питна. Гігієнічні вимоги та контроль за якістю». Система в автоматичному режимі дозволяє періодично проводити стерилізацію води в накопичувальній ємкості. Що на 100% гарантує бактеріологічну безпеку води.

Акции

Вода "АКВАДЕЛЬФИЯ" в городах: